| PuținConteazăNumele a întrebat:

In cat timp primești banii la un retur eMAG? Voucher sau banii?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea asta o pui, acolo unde returnezi produsul!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Conform legii au obligatia sa returneze banii in 30 zile calendaristice de la primirea obiectului. Atentie! Trebuie facuta cererea de retur in maxim 15 zile calendaristice de la cumparare.

| mihai69 a răspuns:

Câteva zile (maximum 15).

| anonimg a răspuns:

Tot pentru un router de la eMAG am primit banii inapoi in 3 zile.
Mi-au zis ca puteam sa ii ridic a doua zi daca ma duceam la sediul lor din Bucuresti.

| VibeTrix a răspuns:

Cam in 13-15 zile lucratoare

| Alexand3ru1 a răspuns:

In 14 zile.

| Shekka a răspuns:

Veii primii banii in momentul returului.