| pierduta a întrebat:

In ce consta diferenta de calitate intre un Iphone autentic si unul replica?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E ca si cum ai compara o Dacie 1300 cu un Mercedes

| OnuOnulică a răspuns:

Diferenţa dintre ele e doar la piese. Iphone-ul original are piese originale iar Ipoone-ul replică are piese de la toate telefoanele si piese destul de slabe...în rest nu există diferenţe.

| suntserios a răspuns (pentru OnuOnulică):

Uiti cea mai importanta diferenta, replicile nu au IOS

| Alelulu a răspuns:

Replicile nu au ios au un sistem asemanator insa replicile au doua simuri, iar iphone original nu vei gasi in vecii vecilor cu doua simuri, doar cu uunul big grin plus ca orice iphone are pe spate un nr scris imei se numeste il are si in configuratii si pe spate si tu cu acel nr poti intra pe Apple sa il verifici big grin

| kristinne a răspuns:

Diferenta este mare, daca la exterior se aseamana, atunci in interior sunt foarte diferite. Cauta pe youtube mai multe informatii.

| klaudiuc2000 a răspuns:

Pai in primul rand camera o replica face poze de tot r**l pe cand un iphon autentic face poze super, replicile au java in loc de app store, replicile pot fi si dual sim si cam atat stiu