| Princessee a întrebat:

In ce magazin (showroom) din Bucuresti as putea sa vad Iphone 6?

5 răspunsuri:
| nitzz4 a răspuns:

Istyle - Magazinul Apple. Cand am fost la istyle mi s-a spus ca nu a aparut in Romania...deci mai asteapta

| Cataleen a răspuns:

Baneasa Shopping City
sau Promenada ..sau cel mai sigur Emag

| Princessee explică (pentru Cataleen):

Mai exact la ce magazine din mall? La eMAG am sunat si mi s-a spus ca nu il au expus

| Cataleen a răspuns (pentru Princessee):

LA iStyle (reprezentanta Apple ) logic.
sfat : daca te gandesti sa-l cumperi. faci o mare greasala. ciao

| Princessee explică (pentru Cataleen):

Nu este chiar asa logic. Pentru ca nici ei nu il auwinking multumesc pentru sfat, insa este exact ceea ce am nevoie, nici mai mult, nici mai putin.