| RaisaPretty a întrebat:

In cere retea de telefonie sunteti si cat platiti pentru abonament?
Ce facilitati aveti?
Sunteti multumiti?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Orange.30 lei pe luna.Nelimitat in retea minute si sms+altele convenabile.Eu ti-am spus.Acum spune si tu.

| RaisaPretty explică (pentru darrio2007):

Vodafone 7 euro cu 750 in retea, 75 nationale, 25 mb net. Da, stiu e de ras.

| darrio2007 a răspuns (pentru RaisaPretty):

Intr-adevar,cam de ras.Lasa ca am avut si eu pana acum 1 an abonament de 10 E(din care 2 E pentru 50 mb de trafic) si doar 700 min si 700 sms in retea cu 20 min nationale si tot atatea sms.Cauta si tu un abonament mai avantajos.

| MskDesign a răspuns:

laughing
Wind si platesc 10 euro pe luna.Am 200 de minute in toate retelele si 2 GB de net pe luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e raspunsul dorit dar hai sa ma laud si eu.Am tot pachetul de la Orange:
-telefonie cangur 16-nelimtat min si sms in retea, 600 de minute nationale si internationale, 100 de mb internet.
-televiziune
-internet fix pentru acasa cu 50 de giga trafic inclus cost suplimentar 0

Totul la 120 de lei.

Stiu ca e cam mult dar asta e singura optune sa ai si internet cu ceva trafic de date la tara acolo unde nu e romteleom sau rcs rds.

| IonutCG90 a răspuns:

Bună seara. Sunt în Orange, am opțiunea STAR 8 EURO.
~Nelimitat minute&mesaje în rețea
~300 minute sau SMS naționale/internaționale fix și mobil
~2500 minute/SMS în alte rețele naționale.
Sunt așa-și-așa. Nici nici.

| Anna121 a răspuns:

Sunt pe Orange si platesc 12 euro pe luna pentru abonament. Sunt destul de multumita fiindca am minute si mesaje nelimitate in toate retelele si 350 minute internationale. Internet am doar 500 mb pe luna, si nu-mi ajunge tot timpul dar ma descurc laughing

| Just4Joker075 a răspuns:

Bună, eu sunt in reteaua Digi mobil si am minute nelimitate in orice retea, net nelimitat si mesaje in retea am abonament de 4 € si imi place foarte mult acest tip de abonament si platesc 20 de lei pe lună ☺

| Sclipici_Fata_1995 a răspuns:

Eu sunt in reteaua Orange si platesc 35 de lei pe luna cam asa. Sunt destul de multumita sa spun insa iti recomand fara abonament fiindca se aplica foarte multe costuri! Mai ales cu Internetul si minutele. happy Bafta!

| Florin_Secareanu_1975 a răspuns:

Vodafone 12 euro la 2 luni adica 6 euro pe luna nelimitat in toate retelele 200 minute internationle si 1.50 giga internet