| denisadr a întrebat:

In general, cat costa repararea ecranului spart al unui telefon?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

In orice caz depinde de telefon dar in general 300 de lei.

| sltlp a răspuns:

Depinde de telefon. Ce telefon ai? Nu exista in general, deaorece sunt telefoane care se repara si cu 50-100 lei, si altele care se repara cu 1500 lei.

| ValyScumpika a răspuns:

Poti cumpara o noua fata. Dar, Daca nu esti sigur. Te poti duce la un... specialist cum s-ar zice. Sper ca te-am ajutat big grin happy Funda?

| PopStarRock a răspuns:

Depinde de telefon. Presupun ca ai smartphone..eu am un HTC 8S si repararea ecranului spart la Vodafone a fost 400 de lei, si la oameni care se ocupa cu reparatiile ecranelor a costat 300 de lei deci.e destul de scump..mai bine pe langa aia 300-400 de lei mai strangi niste bani si iti cumperi alt telefonhappy:*