| IancuSilviu a întrebat:

In ianuarie o sa-mi iau un telefon la prelungire de abonament si inca nu m-am hotarat la ceva anume ce recomandati pana in 1500?

Ma gandeam la ca Smart Xceed, V1 Viper.

Răspuns Câştigător
| BadBoy1205 a răspuns:

Daca tot dispui de 1500lei nu-ti lua panarame de astea de la Allview, ci iti recomanda un Samsung Galaxy S2 Plus sau Samsung Galaxy S3. Ori, daca, mai pui tu niste banuti un Iphone 4/4S.

| IancuSilviu explică (pentru BadBoy1205):

Mersi fain big grin m-am orientat pe S2+ /S3

sa vedem big grin mai am timp de gandire

mersi fain

5 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

S3 16 mil la liber.

| AnGamerHelper a răspuns:

Eu sincer am un ACER LIQUID Z3 si este foarte ieftin cam vreo 6 miloane +, dar depinde daca vrei calitate maxima pana in 15 milioane ti-as recomanda Telefon mobil. (Sony Xperia C C2305, Dual SIM etc ) este foarte bun si costa vreo 11 milioane + pe eMAG, dar daca vrei calitate si sa ai un telefon si sa te tina in timp iti recomand Telefon mobil HTC Desire 600, Dual Sim vreo 14 milioane. FUNDA?

| RolyW a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti iei un oarecare
HTC! Sunt destul de bune, stiu asta deoarece varamiu a avut si a fost multumit de el!
Depinde si ce fel de telefon iar daca vrei sa ai un telefon pentru jocuri sau alte aplicatii ti-as recomanda sa iti iei
Vodafone Smart Mini!

| Alexys29 a răspuns:

LG L9
LG Nexus 4
Samsung S3
Samsung S2+