| anonim_4396 a întrebat:

În întrebarea precedentă vă întrebasem ce părere aveți despre Samsung Galaxy A12 și performanțele sale.
Acum vă voi întreba despre Samsung Galaxy A10.
Ce părere aveți de calitatea fotografiilor făcute de acest smartphone?
Dar despre performanțe?
Care considerați că e mai bun dintre cele două: Samsung Galaxy A10 sau Samsung Galaxy A12?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heei!

Poti viziona ambele telefoane sau chiar compara pe gsmarena.com: https://www. gsmarena.com/compare.php3? idPhone1=9580&idPhone2=10604

De asemenea mai sunt si videoclipuri pe Youtube ca si acesta: https://www.youtube.com/watch?v=GsVFHbsEPRU

Succes!

17 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Eu consider că este mai bun Samsung a 12. Camera principala (cea de pe spate este de 48mpx) deci chiar daca nu are cine știe ce tehnologie pentru că na...este un telefon de buget eu zic că este decent.

| Invictusman a răspuns:

Tucate tati de scumpa, alege a12 și gata, nu trebuie sa îți cumperi telefon care face poze profesionale, și a12 face poze decente asa încât sa nu îți fie rușine sa le pui pe rețelele de socializare.
A12 e puțin mai bun evident, dacă chiar ți-l place și atât îți permite bugetul a12 e o alegere buna, chiar și poco M3 care ți s-o sugerat în întrebarea precedenta happy
Eu am Huawei p smart Z l-am luat de la amanet nou cu 550 de lei, în magazin costa în jur de 1100 de Ron, funcționează perfect și face poze decente.
A12 nu e un smartphone cu care sa îți fie rușine sa te afișezi cu el în public.
Dacă îți place brandul Samsung, atunci comanda-l.

A12 este mai bun.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Hmm ți-e ciuda că-și permite Samsung huhhee hee sarakule

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Fiecare după posibilitate copilewinking
Eu am avut și Samsung 20, nu mi-o adus prieteni sau faima, din contra la telul asta al meu tine puțin mai mult bateria, și pentru mine e super. Când aveam eu telefoane okeish tu te jucai cu putz@ în nisip.
Eu nu înțeleg ce tot cauți anturaje cu mine laughing

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Da' când ți-ai permis tu telefoane ok?!hee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Dă-mi pace hermafrodito rolling on the floor când nu erai tu născut.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Uuu înseamnă că ai 40 ani...moșneag,moșneaghee hee
Nu nu te bântui și în viețile viitoare.winking

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Vrei sa faci puncte asta e chestia.
Nu vrei sa spui nici de unde ești, ești varza de Bruxelles, probabil ești un copil autist ce sta numai în cocioaba sa. Sa ști ca mi ușor sa îți dau ignorewinking hai treci la desene animate lasă ne cu dumele tale expirate.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Da,asa e, vreau sa fiu nambăr uan, ai ghicit sad
Nu meriti glume noihee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Zi mai de unde ești? cap bezmetic!

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

M-am născut intre Carpați.

| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

Dar de ce ţi-ar zice ţie, mă, de unde e? laughing

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai voiam sa știu și eu de unde e, am cerut chiar asa de mult? Și nu înțeleg ce te preocupa pe tine,, nici nu erai tu în discuție, te bagi unde nu îți fierbe oala.

| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

"am cerut chiar asa de mult? "
Da, dragule, eşti pe TPU, nu pe un site de matrimoniale.
"te bagi unde nu îți fierbe oala"
Păi mi-era dor de tine. sad

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Dă-mi pace, ca nu am chef de tine.
Lasă-mă în păcatele mele, cauta anturaj în alta parte.

| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

broken heart

| GeorgeMarian1324 a răspuns:

Telefoanele din seria A de la Samsung sunt mai mult pentru fete. Ele folosesc mai mult telefonul pentru poze, texting și muzica. Dacă vrei ceva mai performant indreapta-te spre unul din seria S sau Note.
Note-ul 9, 10+, 20. sunt cele mai satisfăcătoare din orice punct de vedere. Cele din seria S la fel doar ca sunt ceva mai finuțe.
Nu te astepta la performanță de la seria A sau la un telefon rezistent. Au cele mai slabe și proaste piese de la Samsung.
Ai șanse 50/50 sau mai mici sa ai un A fără probleme.
În schimb, pentru texting, muzica, video, poze, social-media alegeți ceva de la A40 în sus.