| 121Alexander121 a întrebat:

In legatura cu in iphone 4s... am cumparat un iphone la mana a2a si am facut alt cont Apple, in schimb cand incerc sa upgradez vreo aplicatie imi cere parola vechiului cont, merge doar sa instalez alte aplicatii... ce pot face sa pot upgrada si celelalte aplicatii fara sa-mi ceara parola contului vechi ci sa mi-o ceara la contul cel nou

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Da-i un reset la iphone, apropo, a aparut san andreas pe telefon in caz ca iti place gta

| SasNetRomania a răspuns:

Dupa ce ai cumparat acel telefon ai dat un hard reset ( resetari din fabrica)? daca nu, dai.
http://www.youtube.com/watch?v=F6mp329pfiY

| 121Alexander121 explică (pentru SasNetRomania):

Am resetat telefonul si cand incercam ca descarc sau sa updatez ceva imi cerea parola aluia... am facut alt cont Apple si acum cand descarc ceva imi cere parola mea si cand incerc sa updatez ceva imi cere parola aluia sper ca intlegi

| YoshiFan a răspuns:

Atunci cand actualizezi o aplicatie EXISTENTA cere parola vechiului utilizator? Daca da, incearca sa stergi aplicatia/aplicatiile, deconecteaza-ti contul apoi reconecteaza-l si descarca aplicatiile. Sper sa mearga!