| MiHai3122 a întrebat:

In legatura cu un Huawei P30 Lite, din totalul de 128GB, cat are ocupat deja?

8 răspunsuri:
| Laurosa a răspuns:

Mmmmm...tu nu ai auzit ce se va întâmpla cu marca Huawei.Ca,să nu ma lungesc prea mult caută pe Google America și Huawei

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Laurosa):

Daca taceai, taceai. Nu se va intampla nimic. Au deja propriul sistem de operare.

| Laurosa a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

În primul rând nu am vorbit ci am scris și în al doilea rând mai documentează-te, stiu ca vor avea propriul lor sistem de operare...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Laurosa):

Nu se va întâmpla nimic. Huawei va rămâne no. 1.

| Laurosa a răspuns (pentru anonim_4396):

Va râmâne când vom avea sistemul lor de operare și nu stim încă dacă acel sistem e bun.I-am spis asta deoarece ar trebui si el să stie, nu?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Laurosa):

Ha, ha. AU deja sistemul respectiv. M-am documentat mai bine decat ai putea tu vreodata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Laurosa):

Nu știu de ce vorbești în necunostinta de cauza.

| AmMultipleÎntrebari a răspuns:

Vreo 15