| anonim_4396 a întrebat:

In luna iulie telefonul meu (iPhone SE) s-a spart si au aparut niste dungi pe ecran. L-am dus abia dupa cateva saptamani la reparat fiindca am fost foarte ocupata cu munca si abia daca-mi mai gaseam putin timp pentru mine. Dupa ce l-am luat de la reparat am constatat ca nu mai stiu pin-ul si nici parola de la iCloud. Am primit un mesaj pe telefon in care mi se spunea ca peste 11 zile imi pot schimba parola de la iCloud. Aveti vreo idee daca merge schimbata atunci? Alte solutii nu mai exista? Nu prea vreau sa vand telefonul pentru piese fiindca am foarte multe poze, videoclipuri, multe amintiri din vacante si nu as vrea sa le pierd.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Da poti, daca mai stii mailul pe care e facut contul si poti intra pe el.