| einenebun23 a întrebat:

In primul rand imi cer scuze pentru categoria aleasa dar aici am sanse sa primesc un raspuns mai rapid. Deci mi-am achizitionat un Samsung Galaxy Ace 3 si cand ma conectez la Wireless-ul meu de acasa se conecteaza dar nu imi merge internetul adica intru pe orice site dar in zadar. Nu pot conecta nici un telefon la wireless-ul de acasa adica pot conecta dar aceeasi problema se conecteaza dar internetul nu merge va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg.Internetul nu merge dar poti intra pe site-uri. Daca nu mergea nu treceai de Google.Scria Web page not available.

| einenebun23 explică (pentru darrio2007):

Dar asa imi apare scuze poate m-am exprimat gresit. Deci dau conectare la Wireless si cand vreau sa intru pe net nu merge apare Web page not available.

| darrio2007 a răspuns (pentru einenebun23):

Pai vezi.Dar semnal iti apare ca ai? Pe telefon.