| Mcboss05180 a întrebat:

In urma cu 3 luni am cumparat de la eMAG un Allview x2 soul mini. Totul merge perfect, doar ca am o mica problema cu procentul bateriei. De ex. Cand scade sub 20%, procentul ramana neschimbat si deodata se descarca treptat, chiar daca nu il folosesc, pana la 1%. Telefonul nu a fost scapat pe jos si nici pe site-uri cu virusi nu am intrat. Cim as putea sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Indicat ar fi să-l duci în service.

| Clorox a răspuns:

E de la telefon, nu da vina pe eMAG! laughing

| vladutzu09 a răspuns:

Stai linistit. Daca continua sa faca asa incearca sa descarci aplicatii precum "Carat" care iti monitorizeaza "viata" bateriei si iti arata bug-urile ei. Ce chestie, la S4 la mine mi se incarca bateria singura laughing)