| anonim_4396 a întrebat:

In urma stergerii unui mesaj trimis din greseala, dupa cat timp dispare de pe whatsapp mesajul
[[ Acest mesaj a fost sters]]?

au trecut 48 h si inca e acolo.

Cum poate fi sters un mesaj trimis [[whatsapp]] fara sa atentioneze pe celalalt ca l-am sters?

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Parca ieri am citit undeva in stiri, ca s-a prelungit, de la 7 minute pana la o zi si cateva ore. Scrie-le si intreaba!

| anonim_4396 explică (pentru PsihoSex):

Nu am intrebat despre perioada de timp cat avem la dispozitie sa stergem un mesaj.

| Sandor12921 a răspuns:

Nu ne poate, din moment ce ai sters un mesaj textul va aparea definitiv in chat textul "Acest mesaj a fost stres'

| anonim_4396 explică (pentru Sandor12921):

Unii pot sterge dar nu stiu cum fac ei

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca merge dar citeste aici: http://bit.ly/2J1ZYmj

| Holder_Andra_2000 a răspuns:

Pai chestia aia nu dispare, doar ca nu ti mai arata mesajul si nici persoanei respective.
Persoanei respective o sa i apara ca ai sters mesajul atat

| anonim_4396 explică (pentru Holder_Andra_2000):

Eu stiu sigur ca am primit un mesaj de la cineva pe urma nu l-am mai gasit in whatsapp. Persoana nu a sters contul ca sa dau vina pe stergerea contului. Dar mesju a disparut și nicaeri nu e scris: acest mesaj a fost sters.
Ea cuma facut?