| Girly97 a întrebat:

Înainte foloseam Samsung Galaxy A02s iar de când am început să folosesc Xiaomi Red 10 Pro nu mai am niciun apel HD chiar dacă tot Android este și chiar și Nokia 3.1 pe care l-am avut acum câțiva ani suporta această funcție.
Care este problema cu Xiaomi?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Verifica sa ai update la zi.

| Girly97 explică (pentru Wr3nch):

L-am actualizat joi la ultima versiune. Intotdeauna il actualizez.

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu este neapărat vina telefonului în sine sau a firmei Xiaomi. Ține cont că telefoanele acestea folosesc aplicația de la Google pentru apeluri. Probabil este vina lor.