| massymo a întrebat:

Inca nu am reusit sa rezolv problema de a sterge un folder cu poze de pe un Samsung galaxy s2 plus android 4.1.2 ...va rog cine sa confruntat cu asemenea problema sa ma anunte cum au facut sa scap si eu de poza aia.

5 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

Da reboot la telefon, este posibil sa mearga

| massymo explică (pentru IonutzWoW):

Sincer nu stiu cum sa dau reboot...

| IonutzWoW a răspuns (pentru massymo):

Opreste telefonul, cand il aprinzi din nou apasa pe butonul din mijloc si pe butonul de sus sau de jos (le incerci pe rand) de la volum, iar apoi scrie acolo reboot.

| Aditzu1988 a răspuns:

laughing Credeam ca sunt singurul care se confrunta cu aceasta ridicola problema. Am si eu o melodie care zace de un an de zile in telefonul meu si nu da semne ca ar vrea sa plece. Ma gandesc ca e o eroare de sistem de operare si am scapa de aceste probleme doar cu o reinstalare de soft. Daca totusi gasesti o solutie da-mi si mie de stire.

| massymo explică (pentru Aditzu1988):

Nu ai incercat sa dai la setari si sa dai sa se faca la setarile lui din fabrica poate asa o sa se stearga.eu o sa incerc sa vad daca merge.o sa te anunt daca reusesc ceva