| PringAloe a întrebat:

INSTAGRAM! - Salutare, am un telefon respectiv un Allview p7 seon problema mea legata de Instagram este atunci cand pun un video la story sau un boomerang video-ul mi-l filmeaza color fara probleme, dar cand il postez mi-l da in toate culorile. gen albastru nu se mai vede albastru ci un gri inchis rosu nu se vede rosu ci un mestec de culori, care poate fi problema?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu ai pus filtru pe el?

| PringAloe explică (pentru anonim_4396):

Nu am filtru, black. inca caut solutii sa imi dau seama din ce cauza