| pure9 a întrebat:

Internet pe telefon pe cartela de la Orange sau de la Vodafone ce recomandati? Ma intereseaza sa se poata conecta oriunde si sa nu stau prea mult pana cand intra pe o pagina; cum stau cu semnalul si care sunt mai seriosi

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Iti recomand Vodafone, au oferte foarte variate, sigur ai de unde alege optiune pe placul tau. Legat de semnal, conteaza foarte mult si ce telefon ai si locul unde te aflii, cat de departe/aproape esti de stalpii celor de la telefonie. Succes!

| suMRed34 a răspuns:

Mi se pare ca la capitolul internet cei de la Vodafone au optiuni mai bune si la un pret mai avantajos, eu am atat cartela de Orange, cat si de Vodafone iar pentru internet, optez pentru cea de Vodafone de fiecare data, sunt mai seriosi la acest capitol.