| HereToHelp123 a întrebat:

Intre cele 2 de mai jos, care ar merita sa-l iau? Astept pareri.

http://www.cel.ro/......sigilat-l/

http://www.emag.ro/......D0TBYMBBM/

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Sunt cam la fel de bune. Daca vrei un telefon mare iti recomand Lenovo, daca vrei unul mai mic iti recomand HTC. Eu as cumpara Lenovo. Bafta!

| FanLenovo a răspuns:

Iti sugerez sa cumperi Lenovo, nu pentru ca ar fi producatorii mei preferati, ci pentru urmatorul fapt:

Lenovo A536 are un display generos de 5inch, iar HTC Desire 320 are un ecran de 4.5 inch care isi mai pierde din marime prin faptul ca butoanele capacitive sunt puse pe ecran, asta micsorand cu mult telefonul aducandu-l la 4.2-4 inch.

poti vedea asta in imaginea din link-ul urmator.

Mult succes.
Daca mai ai nevoie de sugestii de telefoane poti sa-mi lasi un raspuns si voi incerca sa te ajut.

Mult succes, nu te grabi cu alegerea unui telefon, nu lua ceva care cred altii ca este bun, alege ceea ce crezi tu ca este bun.

Toti zic "Samsung, Samsung, dar nici unul nu stie ca exista si alti producatori de telefoane" Daca nu am acorda incredere producatorilor noi de telefoane am putea pierde niste companii care ofereau ceva mai bun decat Samsung.

| ionutzz223 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca cel Lenovo s-ar merita, dar decizia finala este a ta.
Bafta!

| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Iti recomand HTC-ul

| specialistu4all a răspuns:

Dintre cele doua as alege Lenovo, dar mai bine asa ceva : http://bit.ly/1BOeFE6

| Cosmin_Creţu_1997 a răspuns:

Ai mare grija cu eMAG!
Ba chiar, iti recomand sa comanzi acelasi telefon din aceeasi gama de pe alt site, nu eMAG...
de ce?
Reducerile sunt false, preturile se umfla inainte de reducere.
Neseriozitate din belsug din partea lor,
Eu recent am patit sa primesc un telefon mobil HTC din 2014 cand eu am comandat un model 2015...
Iar la acelasi produs am vazut destule comentarii precum telefonul primit nu a fost ca pe site.

Oricum, eu zic Htcwinking

| HereToHelp123 explică (pentru Cosmin_Creţu_1997):

Multumesc mult de ajutor! Pana la urma mi-am cumparat din Altex, ca sa il si testez, sa-l vad eu ca e ok din toate punctele de vederelaughing Mi s-a parut cea mai buna alegere asa happy