| BezeaToxica a întrebat:

Intre Samsung Galaxy Core si Gigabyte Gsmart Maya v2 pe care ati alege? Stiu ca Samsung e mai recunoscut dar si Gigabyte nu sunt chiar asa de anonimi si ma gandeam ca ar merge Gigabyte...voi ce ziceti?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Eu as incerca Gigabyte; sunt curios cum se misca. In plus are procesor quad si camera de 8 si 2mpx; are si ips. Si cine stie daca o versiune urmatoare de android il va face sa suporte card de 64mb...
Vezi cat de bine raspunde la comenzi si la gps.