| Arrribaa a întrebat:

Intrebare! Samsung Galaxy S2 sau S3 mini? Care e cel mai bun? De ce?

2 răspunsuri:
| DariusDx a răspuns:

Eu ti-as recomanda S2 deoarece Samsung Galaxy S2 desi este mai vechi modelul este un "cartus" adica are de toate in plus am o prietena cu S 3 mini si zice ca deja ii s-a dus softul si are probleme cu tuch-u.Acuma nu stiu depinde pentru ce il vrei daca vrei pentru jocuri chat filme si muzica iti recomand S2 sau Samsung Galaxy S Advance

| bogdyi a răspuns:

S3 mini pentru ca la s2 touch e urat si dupa un timp nu mai merge, mai bine s3 mini