| IT a întrebat:

Ios 8 sau android l?
Note 4 sau iPhone 6/+?
Va avea lagg note 4 cand va primi android 5.0.1?
Dau funda

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| Dragan_Teo_1994 a răspuns:

Iti recomand iPhone 6. Este un telefon foarte bun! Crede-ma, stiu ce zic.

| IT explică (pentru Dragan_Teo_1994):

IPhone 6 este un telefon jalnic
Are ecran hd se indoaie sistemul de operare este plictisitor
Note 4 are ecran 2k 3gb ram procesor octa core multitasking extraordinar are s pen
Am note 4 si nu am avut pic de lagg pe el
Iphone 6 nu merita 3500 de lei

| Dragan_Teo_1994 a răspuns:

Se vede ca nu ai avut niciodată un iPhone 6.

| IT explică:

P.S: de ce ios nu are lag adica telefoanele de la iphone 5s in sus?