| dygas a întrebat:

IPHONE 3G : cine are iphone 3g? as vrea sa stiu o parere a unui detzinator? m ar interesa cum ies pozele avand in vedere ca are doar 2 mpx, se misca bine pe net? ce minusuri ar avea si ce plusuri. dau funda, multumesc

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Deci nu merita, iti pot garanta, plus ca la un n97 are o memorie mai mare, o camera mai mare, un procesor mai mare, deci nu se merita deloc, eu nu-ti recomand sa faci schimbul

7 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Mai bine iti iei un Allview p5 alldro sau un Samsung galaxy s3 mini

| dygas explică (pentru MaxKiller911):

As vrea eu si Samsung Nexus daca as avea bani, problema e ca iphone-ul asta imi pica la o combinatzie, dau un n97 pe el si ma intereseaza daca merita sau nu? sa nu-mi para rau dupa

| MaxKiller911 a răspuns (pentru dygas):

Nu prea merita,este prost,mai bine cauta pe okazii la schimburi si ia-ti altceva, nu merita deoarece este foarte prost, camera este mica, procesorul la fel, este prost, ce sa mai...

| dygas explică (pentru MaxKiller911):

Ce stiam de iphone-ul asta, e ca are sistep de opeare IOS si se misca bine pe net fata de simbianul de la Nokia, dar nu stiu daca merita pentru asta, Nokia e mult mai rezistent din multe pcte de vedere, nu stiu ce sa fac, cred ca-l pastrez pe asta

| dygas explică (pentru MaxKiller911):

Procesorul nu e mai mare la Nokia din cate stiu, oricum nu prea ma atragea sa fac schimbul, mersi de raspunsuri si detalii

| MaxKiller911 a răspuns (pentru dygas):

Sa stii ca telefonul tau, la ce stie sa faca, il poti da pe un Allview p2 sau p3
cauta pe okazii poate gasesti

| dygas explică (pentru MaxKiller911):

Mersi frumos