| fluturascolorat a întrebat:

Iphone 4 sau Samsung galaxy ace plus?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Si eu as alege acelasi telefon ca cei de mai sus daca m-ai intreba! (4X HD)

Dar strict intre cele 2 telefoane... iPhone 4, clar. Nu conteaza cat de Samsungist esti. Este evidenta diferenta

Avantaje Ace Plus :
Ecran (3.65" vs 3.5")

Avantaje iPhone4:
Dimensiuni
Greutate
Tip Ecran (LED-Backlit LCD vs TFT)
Rezolutie (330PPi vs 158PPi)
Protectie (Gorilla Glass vs ---)
Memorie Interna (8/16/32GB vs 3GB)
Camera
Inregistrare Video (720p vs 360p)
Camera Secundara (480p vs ---)
OS (iOS6.1, posibil va aparea si update la iOS7 ....Deja 2.3Gingerbreadul lui Ace Plus este prea vechi...)
CPU (Cortex-A8 vs Cortex-A5)
GPU (SGX535 vs Adreno200)

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

3 răspunsuri:
| teodorutza27 a răspuns:

Iphone 4

| supermamici a răspuns:

Niciunul. LG Optimus 4x Quad core este mai ieftin ca iPhone 4

http://timez.ro/......-high-end/

| ionucmarele a răspuns:

Strict dintre cele doua sa stii ca iphone 4 este cu mult peste galaxy ace plus, este mult mai fluid aplicatiile sunt mult mai optimizate.Dar dupa mine as alege un LG optimus 4x este aproape in aceeasi categorie de pret dar este cu mult peste cele doua.