| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Iphone 4 sau Samsung galaxy s3? argumentati.

7 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Buna, Samsung galaxy s3 pentru ca are un ecran mult mai mare! Asta e cel mai important aspect! Iphone 4 are un ecran mic care te va incomoda de foarte multe ori!
http://bit.ly/16H8kco

| KoNeTi a răspuns:

Ambele telefoane sunt bune. Acum depinde, Galaxy s3 are Android pe cand iPhone4 are iOS. Dar din privinta mea as recomanda mai mult iOS, doar ca iPhone se sparge foarte foarte repede, iar Galaxy s3 ai sanse sa-l mai iei intreg de jos. Acum totul consta in alegerea ta.

| AlinNxD a răspuns:

Ti-as recomanda iphone 4 deoarece are ios si este mult mai bun decat androidu dar s3 este mult mai performant, display mai mare, procesor mai mare, mai rezistent, deci in concluzie s3

| claudiacerasela78 a răspuns:

Galaxy. e mai cool

| maxbaietas a răspuns:

Mai bine galaxy s4 happy

| shadOw99mario a răspuns:

S3 deoarece are procesor, ecran(display) este andorid si poti lua majoritatea jocurilor gratis pe cand de ep ios multe se platesc. (s3 concureaza si cu iphone 5 deci clar mai bun ca un iphone 4

| kat3045 a răspuns:

Samsung galaxy s3 deoarece este android!