| Barbiiiedoll a întrebat:

Iphone 4 sau Samsung galaxy trend?
argumentati
funda

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Apple iPhone 4, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......grefd4.php

Toate cele bune.

| genTlemeNNN a răspuns:

Iphone 4 clar. De ce? Daca era un galaxy s3-4 mai ziceam dar nu. Galaxy trend este doar un smarphone obisnuit. Pe cand Iphone are memorie mare, etc.
PE Iphone sunt multe defecte din punct de vedere al aplicatiilor din APPSTORE deoarece cele mai multe costa.De exemplu aplicatia Pou de pe Android, pe AOS de pe Iphone costa bani.
Pana la urma ramane Galaxy TRend big grin!

| sdad a răspuns:

Iphone deoare are o camera mai mare si daca vrei aplicatii iei de pe Cydia