| Iulyomg a întrebat:

IPhone 4s, Galaxy S4, HTC One mini 2 sau Galaxy S5 mini? De ce?

5 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Salut..eu unul iti recomand iPhone 4s deoarece si eu detin unul de aproximativ un an de zile si pot spune ca merge la fel ca la inceput si chiar nici in ziua de azi nu m-am plictisit, jocurile merg excelent, meniul se misca excelent. si eu inainte spuneam ca samsungu e mai tare vai s4 dar dupa ce ajungi sa ai iphone 4s dupa o saptamana 2 nu o sa iti mai placa samsung..si daca cineva iti spune ca iphone 4s are procesor mic rami putini si Samsung galaxy s4 are quad core de 1.5 2 gb ram ..degeaba eu iti garantez ca pe iphone 4s iti vor merge jocurile ca la inceput, orice joc nou aparut mie pana astazi mi-a mers fiecare joc fara nicio problema (jocuri de 1-2 gb) insa pe telefonul mamei (Samsung galaxy s3) dupa 2-3 luni de zile unele jocuri au inceput sa sacadeze sa mearga foarte greu..eu unul iti recomand iphone este unul dintre cele mai bune telefoane de-aia si pretul lor este unul mare, cumpara-ti iphone 4s si iti garantez ca nu vei regreta. cat despre HTC one mini 2 si galaxy s5 mini nu prea stiu ce sa zic..nu te incumeta la telefoane ''mini'' sunt slabe si mai mult pentru femei BAFTA

| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S4.

| DomnulFantastic a răspuns:

Samsung galaxy mini 2!

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt foarte controversate telefoanele astea din simplu motiv ca sunt cam la fel happy eu as alege S4 happy e cel mai convenabil la pretu lui!

| Mariusflo a răspuns:

Dintre toate eu iti recomand acest model de la Samsung: http://bit.ly/1wtuJnp