| anonim_4396 a întrebat:

IPhone 4S sau iPhone 5C alegeti! Eu 4S

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Same ***. Nu merita nici un ban. Sunt depasite ambele.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ai putea alege 4s contra 5c-ului?
E mult mai slab si mic, cauta putini configurarile interioare si exterioara de pe gsmarena sa te convingi ca 5c-ul e mult mai bun.

| OanaSn a răspuns:

IPhone 5C

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am ales 4S-ul doarece este din sticla fata-spate si este mult mai elegant decat 5C. Nu spun ca 5C este un telefon prost, e f bun dar nu imi place ca e din plastic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Zaygon):

Sunt f depasite dar voiam sa aflu parerea voastra. Eu am iPhone SE

| RaduMihaiRadu a răspuns:

4s nu o sa mai primeasca actualizari de la multe aplicatii, asa ca 5c e mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RaduMihaiRadu):

Ba da primeste daca are ios 8.4.1 in sus. Pe 4S-ul meu am ios 9.3.5 si primeste update la toate.