| Tanasa_Alexandra_Florina_1998 a întrebat:

Iphone 4S sau Iphone 5C? Argumentati-mi, va rog.

4 răspunsuri:
| VibeTrix a răspuns:

IPhone 5C logic. De ce? Pentru ca iPhone 4S este un design si o performanta mai invechita, mai proasta. Plus ca 4S este foarte mic, iar 5C este mult mai mare si mai frumos. iPhone 4S are iOS 5 si iPhone 5C are iOS 7 (cred)
Deci chiar merita sa-ti iei iPhone 5c!

| DespreHostel a răspuns:

Mergi pe 4s ca e mai ieftin si face acelasi lucru ca 5c

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Cine dracu a mințit-o pe proasta aia ca iPhone 4s are iOS 5.Are iOS 8.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 4S (64GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......5_1965.php

Toate cele bune!