| VibeTrix a întrebat:

IPhone 4S sau iPhone 5C? Și de ce? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| AnddyAnddy798143 a răspuns:

Eu ti.as sugera iPhone 4s deoarece are un design mai frumos si este mult mai bun decat iPhone 5C...de exemplu iPhonul 5C este aproape facut din plastic si spatele acela din plastic iti da o senzatie de parca sta sa cada crede-ma am avut si eu 5C si nu te tine baterie...dar m.am intors la iPhone 4s eu am in prezent 4s de 32 gb si merge extrem de bine si este mult mai rezistent la cazaturi...
Funda?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 5C, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=3655%2C1965%2C1966

Toate cele bune.

| Totenn a răspuns:

Buna, mai strange putin si cumpara iPhone 5, iphone 5c e ok dar are carcasa din plastic si nu prea e confortabila.

| mont a răspuns:

5C-ul, e mai nou si va beneficia de suport si update de soft un timp mai indelungat, e mai performant, suporta si 4G.