| digitall a întrebat:

Iphone 4s sau Samsung Galaxy S 3?

Răspuns Câştigător
| IIxGriimZz a răspuns:

Alege Iphone nu conteaza ce marca numa sa nu fie de la 3gs in jos laughing e mai bun decat S3 e mult mai bun la socuri nu se strica repede e mai frumos are ecran retina si scoate imagini impecabile pe cand s3 scoate faine da nu realistice big grin
Iphone e ca un fel de MiniLaptop sau asa ceva laughing pe cand S3 te caci pe el eu am un Iphone 5 pe care am dat cam 1200 de euro si s3 care nu stiu cat am dat si am facut comparatia Iphone-ul e mai bun de 100000 de ori crede-ma

8 răspunsuri:
| recort a răspuns:

Galaxy s3 fara doar si poate. Eu am unul si sunt extrem, hiper, foarte multumit de el

| Maturoi a răspuns:

Iphone4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 3310.

| Rafaello a răspuns:

Dupa caracteristici Samsung Galaxy S 3 e cu mult mai bun decit Iphone 4s. Eu as alege Samsung Galaxy S 3.

| Nesquik98 a răspuns:

Iphone5 fara gluma e cel mai ne toxic smartphone...dar daca nu-l vrei atunci 4s

| miki_6623 a răspuns:

S3

| MiteaStefan12 a răspuns:

Iphone 4s.

| thebiggesttroll a răspuns:

Galaxy s3