| AxlRose a întrebat:

IPhone 4s sau Samsung galaxy s4 mini? Care este mai bun si de ce? Am avut iPhone, dar mi se pare ca in afara de brand nu are nimic bun. Ce telefon imi recomandati?(si in afara celor doua) Funda

Răspuns Câştigător
| Alexitator a răspuns:

S4-ul Mini e mai bun. Are componente bune şi Android. iPhone-ul e mai "de fiţe". S4-ul chiar e mai bun, şi mai are şi alte funcţii decât iPhone 4S.

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S4 Mini, sau S3.

| AlexL28 a răspuns:

Daca vrei jocuri S4 mini, daca vrei functionalitate maxima fara pic de lag in meniu, adica sa il folosesti doar pentru net, mesage, apeluri, poze, atunci Iphone