| BiuL a întrebat:

Iphone 5 alb sau negru? Motivati-va raspunsul. Mie imi place mai mult cum arata alb si pentru ca are mai putina lume, dar cred ca e mai sensibil. Voi ce ziceti?

15 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Pe mine ma atrage mai mult culoarea neagra.

| Rakanishuu a răspuns:

Eu zic ca negru. Mi se pare mai incantatoare la un telefon inteligent tongue

| mustafagamer a răspuns:

Eu am un iphone 5 alb este mai frumos decat negru + ca negru se duce culoarea depe el am vazut pe net si cand se zgarie se vede urat rau tu cum vrei alb alb nu trebuie sa intreb ca este dupa parerea ta este telefonul tau

| kzd a răspuns:

Pe negru ( parerea mea).

| RELIABLE a răspuns:

Salut i-ati pe negru, nu fa prostia asa-ti iei pe alb, ca dupa un timp o sa-l umpli de pete si amprente, in plus zgarieturile nu se observa asa de tare ca pe alb. Iti spun din propria experienta

| BiuL explică (pentru Grimmjow69):

Merci pentru raspuns!

| BiuL explică (pentru mustafagamer):

Multumesc pentru raspuns!

| BiuL explică (pentru Rakanishuu):

Merci de raspuns!

| Tєσ a răspuns:

Alb big grin
Pentru ca cel negru daca se zgarie i se duce culoarea frustrated (si spun asta din propria experienta)
In plus cel alb iese mai bine in evidenta daca l-ai pus pe o masa, si ai dublu castig din iesitul in evidenta:
1. E cu 40-50% mai greu sa il pierzi prin casa.
2. In caz ca esti la scoala si il pui pe banca toti colegii o sa se uite frumooos la el smug

| VladGH a răspuns:

Sensibilitatea nu are nimic, daca esti o fata totusi ia-ti de culoare alba ca mai bine ii sade unei fete. Toti spun ca o sa-l zgirii, daca esti grijulie vei avea tot timpul telefonul pastrat, nu conteaza coloare.

| BiuL explică (pentru mustafagamer):

Multumesc pentru raspuns.

| BiuL explică (pentru RELIABLE):

Merci pentru raspuns.

| BiuL explică (pentru Tєσ):

Multumesc frumos pentru raspuns.

| BiuL explică (pentru VladGH):

Merci frumos de raspuns.

| tewutu a răspuns:

Iphone negru este mai elegant