| IONUTAlexandru2015 a întrebat:

IPhone 5 sau Samsung galaxy S3?

Răspuns Câştigător
| Ronnie35 a răspuns:

Samsung galaxy S3! IPhone 5 e foarte sensibil.

24 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Clar s3

| Lou222 a răspuns:

S3, deoarece este mai frumos, modern si se vede mai clar. Oricum e mult mai bun s3 plus ca iphone 5 este nai mult un test

| breez3 a răspuns:

S3!

| lov3u a răspuns:

Ip 5. s3-ul nu e asa bun, eu am ip iar un prieten are s3 si i s-a stricat de multe ori

| ChyChy1234 a răspuns:

Ambele sunt bune. Este adevarat ca Apple sunt considerati cei mai buni in tehnologie dar parerea mea este ca Samsung Galaxy S 3 este mult mai bun.In materie de Samsung acesta este printre preferatele mele. IPhone 5 are touch-ul rapid si este simplu de folosit pe cand Samsung Galaxy S 3 are ecranul mult mai mare si se pot instala multe aplicatii pe el. Aceasta este parerea mea, insa tu esti cel care decizi. Funda?

| Panteraa a răspuns:

Sincer. S3. Iphon-ul e bun doar de a te lauda, dar cu siguranta S3 e mai bun.

| killllls a răspuns:

S3

| Zenohells a răspuns:

Samsung galaxy S 3 clar ...si eu il am mi l-am dorit foarte mult... inainte am avut un iphone 5 si iti spun de acum nu se compara cu Samsung galaxy S3 nici eu nu ma asteptam sa fie asa de bun

| Lionsgate a răspuns:

IPhone 5, normal. 500 Euro, dar merita toti bani

| Exilee a răspuns:

Samsung Galaxy S3.

| vlad255 a răspuns:

SAU

| gebilxkl213 a răspuns:

Samsung galaxy

| ellaells a răspuns:

Iphone

| JeanBaros a răspuns:

S3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S4.

| Raresel12 a răspuns:

Samsung galaxy S3 pentru ca iphone e praf!

| Flaviia16 a răspuns:

S3-ul e clasificat usor sub iphone 5 happy insa as alege S3 pentru : ecranul mare, greutatea mai mica si baterie happy
Insa cine isi poate permite un iphone 5 isi poate cumpara un note2, clar e cel mai bun deocamdata :d

| vlady434 a răspuns:

Salut! Eu am un S3 si sunt multumit de el. Am incercat inainte sa-l cumpar, un iphone 5, si nu mi-a placut pentru ca se bloca pe internet si mergea cam greu.Camera era cam slaba si nu prea avea multe optiuni audio. Recomand S3 pentru camera buna, procesorul si ecranul maricel.
Sper ca te-am ajutat.

| Adrian_Bunea_1995 a răspuns:

S3. e mult mai bun ca 5 la orice capitol.nu o sa-ti para rau.eu sunt posesor de s2 si foarte multe aplicatii se misca mult mai bine si are grafica mai buna decat iphon5 deci in comparatie cu s3 nu se mai pune problema

| charleslouboutin a răspuns:

S3. Sau astepti pana apare s4.

| dodicuta a răspuns:

S4

| angi_4331 a răspuns:

S3