| anonim_4396 a întrebat:

Iphone 5 sau Samsung Galaxy S4? As alege Iphone 5 pentru design,calitate,marime, interfata, iar S4 pentru performante.Un coleg are Samsung s4 si nici nu pot sa il pun in buzunar, iar telefonul e mare pentru mainile mele.

2 răspunsuri:
| sebipopescu1 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, atat iphone 5, cat si Samsung galaxy s4 au aparut mult prea repede in raport cu predecesorii lor, dar Apple are produse foarte scumpe in raport cu calitatea lor. acum tu decizi, asta e doar parerea mea

| adi_9709 a răspuns:

Eu as spune Samsung galaxy S4. Este mai mare, mai ieftin, si mai performant.Este cel mai performant telefon din lume. Si chiar a batut Apple-ul la specificatii design pret. In plus a adus pe piuata tehnologie si inovatiii care pot permite peroanelor cu dizabilitati sa il foloseasca. ex. (controlarea prin privire.)