| anonim_4396 a întrebat:

Iphone 5 sau Samsung Galaxy S4? As alege Iphone 5 pentru design,calitate,marime, interfata, iar S4 pentru performante.Un coleg are Samsung s4 si nici nu pot sa il pun in buzunar, iar telefonul e mare pentru mainile mele.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S4.Nu-i vina nimanui ca are buzunarele mici laughing.

| mona a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxi s 4, tu alege-l pe care ti-l doresti cel mai mult nu dupa marime

| Furculingură a răspuns:

Ipone 5 categoric.
Şi apropo de mărimea telefonului Samsung Galaxy S4 :

http://i.imgur.com/smqZ9P0.jpg

neluL
| neluL a răspuns:

Eu aleg iPhone 5 pentru multitudinea de aplicatii din App Store, garantia ca descarci ceva OK (nu cum este in Google Play ca nu sti ce descarci) si nu se viruseaza.