| Andreisorin12345 a întrebat:

Iphone 5c este bun, sau nu merita... banii?

Răspuns Câştigător
| uutz a răspuns:

Iphone 5 isi merita toti banii, doar ca are o mica problema, daca vrei sa cauti o aplicatie pe IOS(pe Iphone) nu gasesti toate aplicatiile de pe android! In rest isi merita toti banii.

3 răspunsuri:
| Axattys a răspuns:

Problema cu iphone este ca ai nevoie de itunes sau un alt program pentru a baga muzica, filme videoclipuri de pe pc pe iphone.Asta ma enerveaza cel mai mult la iphone, dar in reste un telefon foarte bun.

| xDragosel007 a răspuns:

Iphone 5 este foarte bun, doar ca daca stii o aplicatie care este pe android, s-ar putea sa nu o gasesti si pe IOS!

| uutz a răspuns:

Daca vrei telefon din plastic e ok.