| JvLk a întrebat:

Iphone 5s e mai bun ca Samsung galaxy s4?

Răspuns Câştigător
| JvKl a răspuns:

Da, cred.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune.

| mont a răspuns (pentru bursuc001):

Ca si hardware clar e mai performant din punct de vedere tehnic S4, insa ni si ca functionare, 5S-ul are lag mult mai mic si e foarte rapid in gandire. Nu doar cata putere are procesorul si ramii conteaza ci si soft-ul, iar aici iphone-ul e mult peste Androide. Sigur are si limitari, dar eu zic ca e mai ok iphone-ul dar depinde si ce doreste fiecare de la un telefon.

| bursuc001 a răspuns (pentru mont):

Bună!

Mda, am precizat foarte CLAR că mă refer STRICT d.p.d.v. tehnic happy
NU prea ai ce să le explici unor "copilaşi" de 10-18 anişori ( cum sunt 80 % dintre useri ) de Teste Benchmark şi comparaţii sofisticate sad

Oricum, ai "punctat" bine : "depinde si ce doreste fiecare de la un telefon"!

O zi frumoasă.

| anim6 a răspuns:

Http://www.ziare.com/......5s-1259370
Parerile sunt impartite, eu zic sa te uiti tu la caracteristicile fiecarui telefon si sa vezi care e mai bun pentru tine.
http://www.phonearena.com/......-S4_id3437