| Sh4dy a întrebat:

IPhone 5S GOLD in Romania?
Salut. Vreau si eu sa dau comanda urgent de un iPhone 5S varianta GOLD. Dar nu stiu unde sa gasesc in Romania. Stiti vreun magazin online care are pe stoc acest produs?
Multumesc anticipat si inca odata, produsul trebuie sa fie pe stoc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Romania il gasesti abia peste 1-2 luni.

| AlinNxD a răspuns:

Sincer,las-o balta.

| lizzyluizacristina a răspuns:

Cauta pe ocazii.ro da nu cred ca ai tu bani pentru unul ca unul e de la 3.000 ron in sis depinde de memorie cauta acolo ca trebuie sa iti dea ceva funda?

| Sh4dy explică (pentru lizzyluizacristina):

Cine a zis ca nu am bani sa cumpar? laughing Sunt dispus sa dau 4500 lei pentru el.
Apropo, am gasit. O sa il aduca pe stoc joi sau vineri.

| valentino52 a răspuns (pentru Sh4dy):

Ti-l vand eu cu 4500 lei un cutie cu factura neverlocked. de unde esti?