| RazvRazvan5456 a întrebat:

Iphone 5s sau Htc One M8? Nu ma pot decide care dintre ele sa il cumpar? Nu ma deranejaza un ecran mic, cum e cel de la iphone, dar nu imi displace nici cel de la HTC. Iphone pare a fi mai slabut, adica nu este asa rezistent la cazaturi, are si spatele tot din sticla. Mi-a spus cineva, ca la HTC placa de baza este lipita de ecran, iar daca se sparge ecranul, nu se poate inlocui, este adevarat?
HTC are o camera foarte buna, dar nici cea de la Iphone nu este rea, ci din contra.
Ca si aspect, ma atrage Iphone, dar cand ma uit la HTC, parca ma baga in dubii si ma face sa le compar iar.
Ce ziceti? Ce sa aleg?

10 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Depinde la ce il folosesti mai mult.
Daca iti place sa mesteresti la el si prin setari i-ati HTC, daca esti mediocru i-ati iphone. Si daca nu ai ce face cu banii i-ati tot iphone.

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Ia-ti iPhone.Sunt niște tampiti cei care zic ca iPhone nu e un telefon bun.Fraierul ăla care a zis ca dacă ești mediocru sa iti iei iPhone te asigur 100% ca nu a avut in viața lui un iPhone.Ca sa știi si tu ca iPhone 5S nu are spatele de sticla. Iati iPhone, nici HTC-ul nu e un telefon prost, dar mai bine ia-ti iPhone

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriel543 a răspuns:

Eu as alege Htc deoarece iphonurile sunt scumpe.Un prieten de al meu ere Htc si chiar imi place.Te sfatui sa-ti iai un HTC

Răspuns utilizator avertizat
| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Draga remus1007, ca sa știi si tu ca la iPhone nu faci Jailbreak doar pentru muzica, aici se vede ca nu ai avut iPhone, deci părerea ta este greșita. Jailbreak este cam același lucru cu Root pe android. iPhone nu are nevoie de 2gb RAM pentru a funcționa fluent, la 4S(care are 512MB RAM) se mișca fara nici cel mai mic lag chiar si la iOS 9 beta 5.Cand tu ai zis ca "orice zice ca iPhone e un telefon de fițe,nu știe ce e un smartphone" ai zis ca ești un idiot care nu ai avut iPhone,ca telefon personal, niciodată in viața ta. Fara supărara, dar dacă nu ai iPhone nu însemna neaparat ca este fițos, poate omul își permite, ce tu dacă ai banii te uiți la ei? Nu.Iti cumperi ce iti trebuie, printre care si un telefon. Dumbphone ești tu si telefonul tău care crezi ca d perfect.