| IuliaLungu a întrebat:

Iphone 5S sau Samsung S5? Care din cele doua e mai ok, voi pe care l-aţi alege?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| Celmaitareanonim a răspuns:

Ambele sunt ok dar ca aspect, ca finete si ca tot ce are telefonul in el as merge cu un iphone 5s. mi se pare si mai elegant. happy

| Adelina13ADE a răspuns:

Eu as spune Samsung galaxy S5. Daca vrei, compara-le pe Emag si vei vedea.winking