| Alexandradenisa12389 a întrebat:

IPhone 6 64gb sau iPhone 6 128gb resigilat? De la eMAG
Ce ar merita mai mult? Pe iPhone 6 64gb cam cate poze si aplicații încap?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

IPhone 6 128 GB! Recent am cumparat un smartphone resigilat si e absolut impecabil, aceeasi garantie, aceleasi accesorii. Era gen " zgarieturi fine " Dar nu are nici o zgarietura.
Deci produsele resigilate dupa parerea mea merita 100%.
Intotdeauna e bine sa ai memorie mai multa, mai ales dublu in cazul asta. Pe un iPhone nu poti pune un Card SD in timp o sa ai nevoie de acea memorie.

1 răspuns:
| Robert96xx a răspuns:

La 64gb iti incap poze si aplicatii o gramada stai linistita, nici nu ai ce face cu ei