| Ateistu a întrebat:

Iphone 6 este un telefon fără lag
As dori sa am un astfel de telefon
Ma mai bate gându și la un Samsung Galaxy note 4
Voi ce alegere a-ți face

20 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G3 love struck

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns (pentru Ateistu):

Amice, e evident ca Note 4 e mai bun ca LG G3 insa G3 e mult mai ieftin si sunt destul de asemanatoare... diferenta nu e asa mare happy

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns (pentru Ateistu):

Eu as alege Samsung Galaxy Note 4...pentru ca, cumpar produsul nu firma!

Uita-te si tu putin la specificatile lui si ai sa vezi ce am vrut sa spun.winking

Răspuns utilizator avertizat
| ChiarEu2 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Specificatiile sunt pentru a compara anumite produse avand acelasi sistem de operare. Nu compara un telefon cu iOS cu unul cu Android. Am avut si eu un iPhone 3GS si mergeau unele jocuri perfect, fara lag care pe Android iti cere cel putin 1GB RAM si procesor dual-core! (Iphone 3GS are, daca nu ma insel, 512MB RAM si procesorul de 600Mhz...)
Trage si tu concluzia!

| OnuOnulică a răspuns (pentru Ateistu):

Amice, daca tu stiati ce vei alege nu inteleg de ce ne-ai mai intrebat pe noi straight face
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Jipa95 a răspuns:

Note 4 = Note 3, stai chill. Urma de lag nu are nici s4/s5, note3 sau Xperia z1 sau daca e sa cobor si mai jos, xiaomi redmi note.

Răspuns utilizator avertizat
| a3e6u9 a răspuns:

Dacă îți plac telefoanele mari, poți să-ți iei un Nexus 6.

Produsele Apple sunt cam scumpe, dar dacă ai bani de aruncat, ia-ți iPhone.

P.S. Ai grijă cum folosești "ați" și "a-ți".

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Daca vrei jocuri du-te pe Samsung Galaxy note 4. Poti incerca si noul Iphone 6 dar cu stabilitatea IOS-ului vin si multe restricti in aplicati.

| Zdog a răspuns:

Daca vrei un telefon care il pui in buzunar si se indoaie, alege IPhone 6winking. Daca vrei un telefon misto ia-ti un Note 4
Eu ti-am dat un sfat, decizia e a tawinking

Răspuns utilizator avertizat
| paulmicutz a răspuns:

Eu am note 4 si nu mi-a facut probleme pana acum, am deschis multe aplicatii sa vad daca intampina greutati si nu, merge foarte ok. Am umblat si pe iphone 6 nu mi se pare cine stie ce. Parerea mea cumpara-ti note 4

Răspuns utilizator avertizat
| paulmicutz a răspuns (pentru Ateistu):

Eu ti-am dat o parere faci cum iti pofteste sufletelul laughing

| MoonWolf a răspuns:

G S4 note e foart fain, s misca rapid, n ie lagg, eu am acel telefon am avut si iphone dar nu-i asa bun ii bun si ala dar uite aici http://us.wow.com/......tp?/search

| 8Biia a răspuns:

Iphone 6 happy