| PandacornMaria87658 a întrebat:

IPhone 6 (nu "s" ) sau Huawei p9 lite (2017)
Argumente happy
Nu contează prețul

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Iphone e vechi de patru ani, preț dublu și caracteristici mai SLABE față de P9lite. Convinge-te și tu:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7983&idPhone2=6378

| PandacornMaria87658 explică (pentru sierra1):

Multumesc, ai dreptate happy Iar acolo este vorba doar de Huawei p9 2016 si tot il intrece

| sierra1 a răspuns (pentru PandacornMaria87658):

Bafta!

5 răspunsuri:
| SebastianXeno a răspuns:

Mama mea are p9 lite și nu prea tine bateria și e ff slab la jocuri mai pretențioase, dar camera e decenta happyEu mi-aș lua iPhone 6 plus doar că e mai scump...a

| PandacornMaria87658 explică (pentru SebastianXeno):

2016 sau 2017? Nu ma joc pe telefon deci n ar fi o problema, cat tine bateria?

| SebastianXeno a răspuns (pentru PandacornMaria87658):

2017 se descarca destul de repede