| Vlad_Călinescu_1994 a întrebat:

IPhone 6 plus se îndoaie in buzunar?

Răspuns Câştigător
| Dumitrescu_Alexandru_1994 a răspuns:

Salut. Nu trebuie sa crezi tot ce scrie pe net. Nu, nu se indoaie. Videoclipurile probabil sunt facute cu niste chinezari (copii) care arat identic doar ca nu au sistemul de operare iOS. Atata tot, funda?

8 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Da, se indoaie!

| PanaceuUniversal a răspuns:

Fiind carcasa de aluminiu, supus la un stres indeajuns de puternic, se va indoi, dar infim! Acealasi lucru se intampal acuma cu Samsung S6!

| Cedry2k8 a răspuns:

Da, se indoaie. Daca esti la liceu, cu 5-6 ore pe zi. in 2 saptamani s-a indoit.

| Ciocan_Monica_1999 a răspuns:

Dumitrescu, ba e adevarat ceea ce vezi in video-uri, se indoaie destul de usor. Insa nu atat de usor incat sa il tii in buzunar si sa se indoaie.

| Dumitrescu_Alexandru_1994 a răspuns (pentru Ciocan_Monica_1999):

Ba nu se indoaie, am si eu. Am incercat asta si nu s-a indoit

| Vlad_Călinescu_1994 explică (pentru Dumitrescu_Alexandru_1994):

De cat timp i-l ai? I-l porți in husa?

| Dumitrescu_Alexandru_1994 a răspuns (pentru Vlad_Călinescu_1994):

Nu de mult, si da, il tin in husa.

| Vlad_Călinescu_1994 explică (pentru Dumitrescu_Alexandru_1994):

Mi-am luat si eu si i-l țin husa de Silicon si nu sa îndoit si nici nu cred ca o sa se îndoaie