| Marin_Mihai_1999 a întrebat:

Iphone 6S plus sau Samsung Galaxy S7 Edge?
Voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

S7 Edge funcționează sub apă o.O depinde de tine uită-te pe youtube la comparații dintre cele 2 și alege singur, căci ție trebuie să îți placă nu nouă

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S7 Edge deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......aqvnb5.php

Toate cele bune!

| alexalx1234 a răspuns:

Eu as alege S7 Edge pentru ca e mai rapid decat iPhone 6S

| andreit05 a răspuns:

S7 Edge

| 01042004 a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy S7 Edge, pentru ca bateria de la orice Iphone se descarca mai repede decat la orice telefon si cand scapi un Iphone poti sa il lasi acolo ca nu mai e bun de nimic.

| Flo31 a răspuns:

Samsung galaxy s7 edge