| alexsaxx2323 a întrebat:

Iphone 6s sau galaxy s6 edge?
Care sa aleg dintre ele?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gluma proasta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing...ce pl/m

| Kiwibibilă a răspuns:

IPhone normal ce fel de intrebare e asta?

| adrianbestboy98 a răspuns:

Mor

| adrianbestboy98 a răspuns:

Eu as alege iPhone 6S e mult mai stabil si mult mai securizat decat un Android daca ti-l fura nu poti face nimic se duce la un service si il deblocheaza, are functii mult mai faine ca un s6 e foarte bun happy

| Canndii a răspuns:

IPhone.

| DaNaX20 a răspuns:

Iphone, clar!

| CiprianDCY a răspuns:

As merge pe Samsung. Dar nu S6 ci sS7. E difetenta mare intre ele si diferenta foarte mica de bani.

| Dany1246326 a răspuns:

Daca vrei sa folosesti telefonul ta pentru internet, aplicatii si jocuri, atunci alege Samsung. Daca vrei sa il folosesti pentru munca, foloseste Iphone.
Daca vrei sa ai un telefon cu un design original si frumos, foloseste Samsung. Daca vrei sa ai un telefon care nu s-a schimbat de cand a aparut iphone 4, foloseste Iphone. Daca vrei sa ai libertate, foloseste Samsung. Daca vrei sa ai securitate si multe limite, foloseste Iphone. Daca vrei sa arati ca toate fetele cu fite care folosesc Iphone doar pentru ca este mai usor de folosit si cred ca mereu sunt cele mai smechere pentru ca au Iphone, foloseste Iphone. Eu am un 6s si un s8. 6s pentru munca, s8 pentru jocuri, aplicatii si internet. Eu prefer Samsung.