| Atti12 a întrebat:

Iphone 7 e ok in 2020? Gen, daca l-as lua acum de nou si l-as mai tine 2 ani de acum inainte.

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

In opinia mea, nu.

| gelu1970 a răspuns:

E un telefon descatalogat.
Sunt alte mărci actuale dacă nu îți permiți un model mai recent marca Apple

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Buna, te tine linistit minim doi ani, intrucat sistemul de operare inca permite updatarea la versiuni noi, iar personal Apple nu m-a dezamagit niciodata in 10 ani de cand tot folosesc produsele lor

| Konstantin2020 a răspuns:

E foarte bun

| SoCristian18 a răspuns:

Salut, daca vrei sa-l folosesti pe post de telefon fara sa ai prea mari pretentii de la memoria sa, il poti folosi, altfel o sa-ti fie foarte greu, tinand cont ca update-urile sunt destul de mari, iar in anuntul lor oficial dupa al 3 lea an deja prin update-uri reduc din performanta telefoanelor.