| xGamerZ212 a întrebat:

Iphone 7 sau s8? Vreau sa stiu doar dintre aceste 2

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

S8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S8. Are ecran Super Amoled.

| Bruno92 a răspuns:

S8,iPhone 7 se descarcă repede.și s8 are un display net superior qhd adică 2k.

| Anonima163333 a răspuns:

S8 e mai bun.O prietena de-a mea are S8 si este super, desi nu-i chiar din anul curent.))

| xGamerZ212 explică (pentru Anonima163333):

S8 e 2017, pana la urma am luat iphone 7, el e ok dar bateria chiar daca e noua tot nu te poti juca pe el sau ceva

| Pati2500c a răspuns:

Iph 7, nu se descarca repede
Conditia sa il nu il lasi noaptea la incarcat, iph are mod de economisire a bateriei si boom telefonul te tine toata ziua happy eu recomand

| xGamerZ212 explică (pentru Pati2500c):

Doar daca nu prea il folosesti

| Pati2500c a răspuns (pentru xGamerZ212):

Eu il folosesc, tik tok, insta, Facebook, google si tine pana seara ( iph 6)

| xGamerZ212 explică (pentru Pati2500c):

IPhone 6 tine mult bateria