| DonGiani a întrebat:

IPhone sau alt telefon?

Răspuns Câştigător
| Alealessia a răspuns:

IPhone e f bun

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Altul. Huawei

| darrio2007 a răspuns:

Alt telefon.

| doctorandus a răspuns:

Eu am Nokia 6.1. A căzut pe jos și n-a pățit nimic. Valabil și pentru o rudă care are același model. De atunci pentru mine nu mai există altă marcă. A, da, am Android 10 pe el.

| danbnz a răspuns:

Altul, dar nu chinezarie ieftina.

| goguPatent a răspuns:

Daca vrei sa arunci bani pe sigla Apple, daca nu, altul

| Nonolita a răspuns:

Altul

| DonGiani explică:

Dacă ma întrebați pe mine, iphone clar.

| lorena66 a răspuns (pentru DonGiani):

Sunt o groaza de parinti care le iau copiilor tot felul de telefoane de craciun cand ei isi bagă colb în c*r la școală in loc sa invete, iar asta nu mi se pare deloc corect.

| DonGiani explică (pentru lorena66):

Da, ai dreptate.

| AureliusTPU a răspuns:

Samsung Apple Huawei toate sunt bune dar trebuie sa te uiti la specificatiile lui

| lorena66 a răspuns:

Cat timp e luat pe meritele mele, chiar si un Nokia cu taste e bun.

| DonGiani explică (pentru lorena66):

Pai de ce nu ar fi pe meritele tale?