| iceheart123 a întrebat:

Iphone sau Samsung galaxy A7?

10 răspunsuri:
| Ry0010 a răspuns:

Samsung

| RAY a răspuns:

Samsung galaxy A7 e cam mare ca dimensiune ma refer, mie personal imi place foarte mult cum arata a5 versiunea gold,acuma daca e mai bun ca iphone ca parte tehnica da, dar pentru ce folosesti tu ca utilizator obisnuit nu trebuie sa dai sute de euro, aspectul sa fie placut, sa ai baterie mare, sa poti instalata multe gratis ceea ce Samsung ofera toate astea, nu trebuie a7 e cam scump parerea mea si mare, vezi de a3 sau a5

| lolalory a răspuns:

Samsung este mai bun ca iphone... mama are iphone si i se blocheaza mai mereu. Eu am Samsung s4 si mi se pare ok

| Minimalistul a răspuns:

Depinde ce iPhone. Tu nu ai spus.

| Eastwood a răspuns:

A7, are caracteristici mai bune, o sa-ti placa!winking

| iceheart123 explică (pentru Minimalistul):

Iphine 6

| Minimalistul a răspuns (pentru iceheart123):

Atunci dintre iPhone 6 si Galaxy A7, clar iPhone 6.

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde ce iPhone...dar eu aș alege oricând iPhone în favoare la Samsung!

| alexandrualind a răspuns:

Iphone este mai bun.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE ce model de iPhone rolling on the floor
Ar trebui să GHICIM modelul pe care-l preferi? laughing

Poate revi cu detalii...

Toate cele bune!